Se va redeschide liga in momentul in care dati dovada de seriozitate si cand vad mai multa activitate din partea voastra. Nu are rost sa continuam asa.

Vizitator
Vizitator

TRASU ASTA DE TIMP

la data de Mier Apr 25, 2018 12:53 pm
Vreau sa mentionez ca in acest REC: http://thehax.pl/forum/powtorki.php?nagranie=1524683266 la minutul 16:18 al filmarii  mai precis minutul 06:40 al reprizei a 2.a din meciul cu BusMonopoly FC pana la finalul meciului se poate observa ca Aky si Raku au tras de timp pana au murit...au tras de timp mai bine de un minut din joc ...ori la colt ori in careu. In acel minut se puteau inscrie cel putin 2 goluri (POATE) si nu este ok sa tragi de timp....daca esti bun joci pana la final nu la 1-0 tragi de timp ca sa castigi...si nu doar la 1-0 ...si la 2-0 dupa cum se poate observa in minutul 17:30 al filmarii mai precis minutul 07:48 al reprizei secunde....poate se marca un gol in acele secunde dintr.o gresala de portar...nu se stie...Daca tragi de timp nu se dovedeste ca esti un JUCATOR BUN ....
Doresc sa mi se comunice daca acel 1minut si 20 de secunde a fost tras in coltul terenului sau in careu de catre membrii celor din BusMonopoly FC sau nu...sanctionoare nu prea cred dar e ok...BAFTA
(DUPA CUM SE POATE OBSERVA IN ACEST REC:http://thehax.pl/forum/powtorki.php?nagranie=1524337970 in a 2-a repriza fiecare minut jucat conteaza pentru a marca
Daca stai in careu cu mingea *Raku* sau la coltul terenului *Aky* e mai greu sa marchezi.)

Ultima editare efectuata de catre L!ME in Mier Apr 25, 2018 2:39 pm, editata de 1 ori
Vizitator
Vizitator

Re: TRASU ASTA DE TIMP

la data de Mier Apr 25, 2018 1:01 pm
In Minutul ala si alea 20 de secunde , da , au tras de timp , insa nu le poti zice nimic , daca doar atata pot asta este , daca asa pot ei sa obtine puncte problema lor , si problema voastra ca nu i-ati putut bate si sa inscrieti primii , nu aveti de ce sa va plangeti , si in viata reala se trage de timp o gramada.