Se va redeschide liga in momentul in care dati dovada de seriozitate si cand vad mai multa activitate din partea voastra. Nu are rost sa continuam asa.

Distribuiţi
In jos
Vizitator
Vizitator

Mda strainii astia

la data de Dum Apr 22, 2018 10:33 am
Rezumarea primului mesaj :

E urat ba reid sa faci asa.. pe langa ca tu ai straini in liga romaneasca nu iti convine sa joci nici macar unde avem pinguri egale.. si cand suntem de acord sa jucam unde vrei tu , iesi.. Daca nu ai avea tu liga asta ar fi fost normal 3-0 defwin.. noi aveam jucatorii si tu iesi ca nu ai vreme de noi ca nu ne convine un host.. nu e normal asa ceva.. respectam reguli..in fine jucam alta zi ca la defwin oricum nu ajungem

Vizitator
Vizitator

Re: Mda strainii astia

la data de Dum Apr 22, 2018 11:11 am
Si ti se pare ca ma dau vedeta? vreau doar sa fie dreptate si sa nu iesim ca ne plictisim.
Vizitator
Vizitator

la data de Dum Apr 22, 2018 11:12 am
De ce sa folosesc eu WC? Ca n-ai tu 4 jucatori si ca te plangi tu de lag? Eu si jucatorii mei am iesit la 21:30 ca eram satuli de scuzele tale
Vizitator
Vizitator

la data de Dum Apr 22, 2018 11:12 am
Cu asta vreau sa inchei.. astept sa vad si ce zice knot si restul ts-ului.. oricum a fost urat ce ai facut..
Vizitator
Vizitator

la data de Dum Apr 22, 2018 11:13 am
De scuze ma ? Smile)) ce scuze? ca noi nu am vrut sa jucam pe un host? la fel ca si tine pe urmatorul host Smile) si faza cu n-am jucatorul? la si 07 a fost on.. oricine are bun simt lasa pe ailalti 5-10 min sa le vina jucatorul daca nu e on si joaca..
Vizitator
Vizitator

la data de Dum Apr 22, 2018 11:13 am
Da, a fost urat ca am stat dupa tine sa-ti intre jucatorul, trebuia sa fiu jeg sa-ti spun jucati 3x4 sau defwin, ca vad ca voi va luati arfe cu mine de parca sunteti cine stie ce jucatori
Si tot tu esti cu gura mare pe aici

Ti-am zis, jucam pe vps cand gasim ca tu esti mare jucator, dar nu ai cu cine discuta ca faci rpd reclamatie pe forum sa plangi aici sa vada toata lumea =]
Vizitator
Vizitator

la data de Dum Apr 22, 2018 11:15 am
Hai ca da Smile)) de cate ori sa iti mai repet ca nu ne credem mari jucatori si ca jucam la misto Smile))
Vizitator
Vizitator

la data de Dum Apr 22, 2018 11:16 am
Eu am postat aici ca nu mi se pare frumos ce ai facut.. cum ar fi sa ies eu sa zic ca ma plictisesc nu am vreme de tine? Lasa ca vedem ce zice Knot . pa pa
Vizitator
Vizitator

la data de Dum Apr 22, 2018 11:18 am
Hai ca oricum n-am cu cine discuta ca vad ca ti-ai luat arfe si tu, joci de 4fun si plangi ca am iesit dupa 30 min de asteptari in loc sa-mi multumesti ca-ti astept jucatorul.

Cum a fost pas cu pas pentru jucatorii cu iq mai mic(menez, lime si multi altii) dupa cum pot vedea in topic au fost total pe langa subiect
La 20:55 le-am zis daca incepem mi-a zis ca-i vine jucatorul in 10 min, a intrat raku la 21:10, dupa le-am dat link, am jucat 20 sec si a cerut pint p ca are lag desi si jucatori mei aveau acelasi ping dar el e vedeta trebuie sa gasim VPS, s-a certat pint si ai lui pe room cu straini am mai incercat un host si s-a facut 21:30 unde am iesit ca doar nu stau 30 ore dupa smiorcaielile lui
Tipic romanesc, cerem defwin ca suntem palete pe teren
Acum realizez de ce nu exista mai mult de 2 jucatori buni romani pe haxball, ca romanii sunt buni doar la certuri si la cerut defwin, mai mult cu gura decat cu jucatul

Se joaca in alta zi pe VPS

T.C
Owner
Owner
Sex : masculin
Warn : 100
Data de inscriere : 10/01/2018
Varsta : 22
Localizare : Ploiesti / Bucuresti
Vezi profilul utilizatorului

la data de Lun Apr 23, 2018 4:43 am
Ba, uite care e parerea mea. Daca capitanii se inteleg, meciurile se pot juca si dupa ora 21. Nu consider o tragedie ca l-ati asteptat pe raku 7 minute. Pe mine ma asteapta oamenii si 2 ore sa vin sa joc. In legatura cu alegerea host-ului, eu cred ca e in interesul ambelor echipe sa joace fara lag ca pana la urma e un joc 2d si nu are rost sa facem crize pe chestia asta, asa ca mi se pare normal sa se schimbe host-urile daca este lag. In legatura cu iesirea strainilor, mie mi se pare normal ca daca tot se organizeaza un meci la o anumita ora, sa se joace si sa nu se creeze nervi si sa iasa jucatorii, mai ales pe motive stupide. In cazul de ieri, eu consider ca strainii nu trebuiau sa iasa, intrucat meciul incepuse, dar trebuia sa va organizati si voi din timp sa explicati dinainte toate problemele si se rezolvau mult mai ok problemele. Este mult mai ok pentru toata lumea sa lasati toti orgoliile si sa rejucati pentru ca echipa castigatoare trebuie sa fie pe teren, nu pe specularea regulamentului. Nu e mare problema sa gasiti 20 de minute pana miercuri sa jucati. Pace Very Happy
Continut sponsorizat

Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum