Se va redeschide liga in momentul in care dati dovada de seriozitate si cand vad mai multa activitate din partea voastra. Nu are rost sa continuam asa.

Distribuiţi
In jos
Vizitator
Vizitator

Mda strainii astia

la data de Dum Apr 22, 2018 10:33 am
E urat ba reid sa faci asa.. pe langa ca tu ai straini in liga romaneasca nu iti convine sa joci nici macar unde avem pinguri egale.. si cand suntem de acord sa jucam unde vrei tu , iesi.. Daca nu ai avea tu liga asta ar fi fost normal 3-0 defwin.. noi aveam jucatorii si tu iesi ca nu ai vreme de noi ca nu ne convine un host.. nu e normal asa ceva.. respectam reguli..in fine jucam alta zi ca la defwin oricum nu ajungem
Vizitator
Vizitator

Re: Mda strainii astia

la data de Dum Apr 22, 2018 10:45 am
Am stat 10 minute sa-ti intre jucatorul ca vezi doamne nu stiu ce facea, dupa am intrat la ewa sa jucam am inceput 20 sec ati cerut p si ca nu jucati nu stiu ce, ori jucam o rep strain-o rep roman sa fie corect sau poate gasim vps, crezi ca eu stau 30 min dupa voi? Jucam in alta zi ca ai mei au iesit dupa 30 min de asteptare, ' mda strainii astia ' tipic romanesc stai si plangi si te iei la injurat cu ei, nu stii cum sa faci sa iei si tu 3-0 defwin ca in teren nu mai zic, calmeaza-te.

Ultima editare efectuata de catre Reid in Dum Apr 22, 2018 10:48 am, editata de 1 ori
Vizitator
Vizitator

la data de Dum Apr 22, 2018 10:48 am
Dupa parerea mea ar trebui 3-0 defwin ... *ROMANIAN HANDBALL LEAGUE*
Vizitator
Vizitator

la data de Dum Apr 22, 2018 10:49 am
la si 07 a fost intrat jucatorul... dupa am cerut link am mai stat 5 min pana sa ne dati ca iti era tie unu afk.. noi eram toti on.. ne-ai dat host toti aveam lag acolo(echipa noastra).. dupa ne-a dat altu noua ne-a convenit tie nu.. dupa ai iesit ca nu ai tu vreme de noi 10 ore sa cautam host.. si la final ti-am zis ca is de acord cu primul host si tu ai iesit.. urat..
Vizitator
Vizitator

la data de Dum Apr 22, 2018 10:51 am
Reid a scris:Am stat 10 minute sa-ti intre jucatorul ca vezi doamne nu stiu ce facea, dupa am intrat la ewa sa jucam am inceput 20 sec ati cerut p si ca nu jucati nu stiu ce, ori jucam o rep strain-o rep roman sa fie corect sau poate gasim vps, crezi ca eu stau 30 min dupa voi? Jucam in alta zi ca ai mei au iesit dupa 30 min de asteptare, ' mda strainii astia ' tipic romanesc stai si plangi si te iei la injurat cu ei, nu stii cum sa faci sa iei si tu 3-0 defwin ca in teren nu mai zic, calmeaza-te.
Ce pe teren nu mai zic? cand m-am injurat eu cu ei? noi jucam 4 fun.. dar nu se fac de astea.. raku se grabeste sa ajunga si tu nu ai timp de noi..
Vizitator
Vizitator

la data de Dum Apr 22, 2018 10:52 am
Unde aveti  toti lag? Stars avea 56, raku tot pe acolo 50-60, tu aveai 70, palic era singurul cu lag. Pai normal ca ies doar nu stau 10 min sa va vina jucatorul si 30 ani sa gasesc host, alta data veniti la fix ca sa cautam host nu pe graba fiecare. Am vazut ce 4 fun joci, ai un jucator cu lag si te smiorcaiesti cand si laki avea tot 90 ca palic =)) si ozo 70

Lime esti pe langa subiect, tinere
Vizitator
Vizitator

la data de Dum Apr 22, 2018 10:55 am
Stii tu ca am lag sau nu dupa primul ping? Mie unu mi se miscau bilele in ultimul hal..  nu m-am smiorcait dar nici  ca eu si el sa nu vedem mingea.. am vrut un meci calumea.. am fi putut juca la romani unde iti aveau strainii pingul nostru la ei.. dar nu.. si chiar si 70 pe html il poti considera un ping mare unde toti au 20-30..
Vizitator
Vizitator

la data de Dum Apr 22, 2018 10:56 am
3-0, nu e normal sa iesi asa, daca ceilalti au treaba trebuia sa pui wildcard
Vizitator
Vizitator

la data de Dum Apr 22, 2018 10:57 am
Ok, jucam pe vps cand gasim ca voi sunteti jucatori mari si na trb sa jucati cu 40-50 ping maxim toti chiar daca si adversarii au 70-90 ca sa aveti ' full skill si control si sa vedeti mingea '
Vizitator
Vizitator

la data de Dum Apr 22, 2018 10:58 am
JMenez si tu esti pe langa subiect, am iesit dupa 30 min ca nu stau sa astept 30 de ani
Vizitator
Vizitator

la data de Dum Apr 22, 2018 10:58 am
Cand gasim.. trb wildcard pt faza cand gasim.. normal seara asta trebuiau jucate meciurile.. dar tu iesi ca iti incepe ucl si nu ai vreme 10 ore de noi..
Vizitator
Vizitator

la data de Dum Apr 22, 2018 10:59 am
Sunteti batuti in cap, daca astept 10 ani sa-ti intre jucatorul si mai stau si 10 ore sa gasesc host tu crezi ca am timp de voi? WC sau DEFWIN pentru ce? Ca jucati 20 sec si va plangeti de lag cand si adversari au acelasi ping?
Vizitator
Vizitator

la data de Dum Apr 22, 2018 11:00 am
Reid a scris:JMenez si tu esti pe langa subiect, am iesit dupa 30 min ca nu stau sa astept 30 de ani
Ai iesit dupa 10 min de cand am vazut noi ca avem lag acolo si tu nu vrei pe alaltul pe care ni l-ai dat
Vizitator
Vizitator

Am iesit la 21:30 ca 10 min am stat doar sa-ti intre jucatorul
Vizitator
Vizitator

Pai cum ai zis si tu Smile)) ambele echipe trb sa fie de acord cu hostul Smile)) noi nu am fost.. nu se iese dupa acea ca nu ai timp de noi
Vizitator
Vizitator

la data de Dum Apr 22, 2018 11:01 am
Si am iesit ca au iesit si ai mei ca s-au plicitisit sa te plangi tu de lag dupa 20 sec de jucat si de asteptat 10 min dupa jucatorul tau
Vizitator
Vizitator

la data de Dum Apr 22, 2018 11:01 am
Reid a scris:Am iesit la 21:30 ca 10 min am stat doar sa-ti intre jucatorul
meciurile se joaca la 9 da? jucatorul a intrat la si 07.. daca esti om cu simt avem voie pana la si 15 sa intre.. dupa si noi am stat dupa tn ca ai zis ca era unu afk vreo 5-10 min.. era si 20.. dupa am testat hosturi nu au fost bune si ai iesit..
Vizitator
Vizitator

la data de Dum Apr 22, 2018 11:02 am
Nu stiu de ce te tot plangi atat, de parca ai vreo treaba cu jocul asta, ca oricum tot deznodamantul ala e la final, stai si cauti motive de 3-0 defwin cand joci 20 sec si iesi de pe room ca tu esti vedeta si ai lag
Vizitator
Vizitator

la data de Dum Apr 22, 2018 11:02 am
Reid a scris:Si am iesit ca au iesit si ai mei ca s-au plicitisit sa te plangi tu de lag dupa 20 sec de jucat si de asteptat 10 min dupa jucatorul tau
Nu m-am plans am zis ca nu vreau pe un host unde nu inteleg nimic la fel cum ai "plans"si tu pe alalt host pe care ni l-ai dat.
Vizitator
Vizitator

la data de Dum Apr 22, 2018 11:03 am
aa pai daca iti duci straini care se plictisesc.....asa is strainii nu au timp de fitze de romania
Vizitator
Vizitator

la data de Dum Apr 22, 2018 11:03 am
Reid a scris:Nu stiu de ce te tot plangi atat, de parca ai vreo treaba cu jocul asta, ca oricum tot deznodamantul ala e la final, stai si cauti motive de 3-0 defwin cand joci 20 sec si iesi de pe room ca tu esti vedeta si ai lag
Esti tu mare jucator.. aici se vede cat te omori pe jocul asta.. nu am iesit de pe room am zis ca nu vreau.. si fix acelasi lucru ai facut tu pe urmatorul host pe care tot voi ni l-ati dat.. asa ca nu mai suferi pe aici ca esti mai bun ca toti.. uitate la argumente..
Vizitator
Vizitator

la data de Dum Apr 22, 2018 11:05 am
Si pana acum cu toti cu care am vorbit despre subiectul asta sunt de acord cu mine Sad
Vizitator
Vizitator

la data de Dum Apr 22, 2018 11:06 am
Pai sunt cu 30 clase peste tine, la capitolul asta nu avem ce sa discutam =))

4.3. Daca o echipa nu s-a prezentat (fara sa posteze Wildcard) postati in topicul cu runda respectiva specificand acest lucru si aducand dovezi (Screenshoturi, filmari)
  4.4. Sunt permise meciurile 3v4, este dezavantajul echipei care joaca in 3!

Daca ma omoram cu jocul asta cum spui tu iti ziceam ca daca la 21 n-ai jucatorul ori joci 3x4 ori defwin? Dar eu vad ca tu te omori plangand ca ai lag si ca nu stiu ce in loc sa joci, acum intri pe forum si faci 'reclamatie' ca tu esti mare jucator trb sa ai ping 10
Ti-am zis si-ti repet, nu stau dupa tine 30 ore sa joci si sa-ti intre jucatorul, cand n-ai jucator eu stiu ca se pune wc, de parca ai vreo sansa sa ma bati, trist
Vizitator
Vizitator

la data de Dum Apr 22, 2018 11:09 am
Tipic romanesc, stai si plangi si te agiti pentru un meci in care oricum stii ca pierzi =)) dar ' tipic romanesc ' din nou cauti motive sa iei 3-0 ca sa dormi fericit la noapte
Vizitator
Vizitator

la data de Dum Apr 22, 2018 11:10 am
Reid--- Si am iesit ca au iesit si ai mei ca s-au plicitisit
<22:08:45> "PINT:D": 6.1. Pentru a amana un meci (schimbarea datei si a orei meciului) trebuie sa lasati un replay in topicul cu etapa respectiva.
>> Numarul de "Wildcard-uri" pe sezon: 7
6.2. Wildcard-ul trebuie folosit cu cel putin o ora inainte de inceperea meciului! Exceptie: Se poate accepta un Wildcard care nu a fost postat in timpul regulamentar doar daca capitanul echipei adverse este de acord!
Mai ai nevoie de altceva? puteai zice aia cu 3 vs 4 pe room.. nu sa iesi ca v-ati plictisit..
Continut sponsorizat

Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum